نانوفت
نانوفت، چربی فرآوری شده بدن است که حاوی غلظت بالایی از سلولهای بنیادی است.سلول های بنیادی به سلول هایی گفته میشود که هنوز تمایز پیدا نکرده و قابلیت تمایز به سلول های اختصاصی را دارند و قادرند با تقسیم سلولی ، سلولهای بنیادی بیشتری تولید کنند.این سلول ها در بازسازی بافت های آسیب دیده اهمیت بسیار زیادی دارند در این روش درمانی ، ابتدا سلول های بافت چربی از ناحیه ران ها . یا شکم برداشته میشوند این بافت چربی تکینک ویژه ای طی یک فرآیند پیچیده فرآوری شده و چربی بسیار لطیف و ابریشم گونه ای که حاوی سلول های بنیادی فراوانی است به دست می آید. مشخص شده است که نانوفت تاثیر معجزه ای در جوان سازی داشته و پوست های آسیب دیده و تغییر رنگ یافته یا آفتاب سوخته و پیر را بهبود می بخشد.این تکنیک برای جوانسازی و از بین بردن کبودی ، گودی،چین و چروک زیرچشم از بین بردن چروکهای سطحی صورت،گردن،ناحیه دکولته اثرات شگفت انگیزی به همراه دارد.

۱_به طور کلی تزریق چربی باعث می‌شود که نتیجه کار طبیعی‌تر به نظر برسد.
۲_مدت زمان ماندگاری تزریق چربی به روش نانوفت بیشتر است.
۳_با توجه به اینکه در روش نانوفت از محلول غنی شده و سلول‌های بنیادی بدن خود فرد استفاده می‌گردد، به همین دلیل این مسأله نه تنها کمک می‌کند چین و چروک‌های پوستی برطرف شوند بلکه قدرت ترمیم پوست افزایش پیدا کرده و همین موضوع کمک می‌کند از این پس پوست شما با سرعت کمتری دچار پیری گردد.
۴_با کمک انتقال چربی به روش نانوفت شما می‌توانید چین و چروک‌های بسیار ریز در چهره را به راحتی برطرف کرده و یا حتی می‌توان فرورفتگی‌های جزئی که در بینی یا قسمت‌های دیگری از صورت وجود دارد را به راحتی درمان نمود
۵_لازم به ذکر است که دوره نقاهت انتقال چربی با روش نانوفت کوتاه است و شما تنها به یک تا دو روز استراحت نیاز دارید. بعد از آن به راحتی می‌توانید به شرایط عادی زندگی خود برگردید.
۶_در روش نانوفت از سرنگ‌های بسیار ظریف برای تزریق استفاده می‌گردد. در نتیجه جای زخم بر روی پوست باقی نخواهد ماند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Online booking

نوبت خود را آنلاین رزرو کنید

همین حالا اطلاعات خود را ثبت و در هر ساعت شبانه روز به‌سادگی وقت خود را رزرو کنید.